Kulinaarne reis viis õppijad Austriasse

22.-28. aprillil osalesid HKHK III kursuse koka erialaõpilased Riho Õepa, Marek Judanov, Markus Kirsipuu ja Tairo Ulla Erasmus+ projektis “Culinary trip Through Europe“. Õpilasi saatis õppereisil HKHK majutus-toitlustus- ja turismiteeninduse osakonna juhataja Enna Kallasvee.

Projektikohtumine toimus Austrias Kärnteni maakonnas asuva kooli FBS Tourismus Warmbad Villach õpetajate ja õpilaste eestvedamisel. Üheskoos valmistati austria köögile tüüpilisi toite ja ka rahvuslikke roogi lisades sinna juurde toidutrendidele iseloomulikke nüansse.

Juhendajateks olid tipptasemel kokad, osadel neist varuks ka Bocuse d´Oril osalemise ja Michelin Star restoranide kogemus. Loomulikult sai proovida klassikat – viini šnitsli, õunastruudli, Sacher koogi ja Kaiserschmarrni valmistamist. Külastati kohalikke vaatamisväärsusi ja nähti ning kogeti, kuidas õpitakse meie jaoks niiöelda tuleviku restoranikoolis.