Kuningketi ladumise töötuba

Koolitaja Maarja Koppelmaa

Registreerin

Õppekavarühm: Materjalitöötlus (puit, paber, plast, klaas)

Läbiviimise koht: HKHK puidumaja, II korruse õppeklass. Tehnika põik 6, Uuemõisa, Haapsalu

Maht: 10 akadeemilist tundi (2 õppepäeva a´5 akad tundi korraga)

UUS! Läbiviimise aeg: 2 õhtut veebruaris 2020, kell 17:00-21:00

Juhendaja on Maarja Koppelmaa.

Maarja on õppinud kaks aastat metallehistööd Tallinnas Nõmme meistrite käe all. Seetõttu on tema töös tugevad ARS-i mõjutused. Maarja on viinud läbi metallehistöö töötube Vormsil, Orul ja Haapsalus ja ta on HKHK puiduvaldkonna kutseõpetaja.

Sihtrühm: õppetuppa on oodatud kõik, kellel on huvi käsitsi tehtava metallehistöö vastu. Töötoas kasutatakse materjalina vaske, mida peetakse taiplikkuse ja vaimse arengu metalliks. Lisaks on vaske lihtne töödelda ja kaunistab igat kandjat.

Teemad:

• Õpime riigeldama ja jõhvsaega ööse lahti saagima
  • Laome öösidest tange kasutades kuningketti
  • Valmistame käevõrule kinnitamiseks luku
  • Soovi korral vanutame (lisame oksiidikihi) või poleerime käevõru *

*Poleeritavatele käevõrudele peab aja kokku leppima, millal Haapsalu Kutsehariduskeskusest kätte saab

Grupi suurus: 8-10 inimest

Maksumus: 35 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin