Kutsekooli ja Uuemõisa noored said jalgpalliväljaku

Kui Haapsalu Kutsehariduskeskuse noored sel õppeaastal kooli tulevad, ootab neid ees tore üllatus. Mitmel aastal on õpilased avaldanud soovi, et spordihallile ja mitmetele pallimänguvõimalustele lisaks oleks koolis võimalik mängida ka jalgpalli ja nüüd on see soov täitunud.

Kooli kinnistul olevale välisele spordiväljakule paigaldati Haapsalu Linnavalitsuse rahastuse toel ja Haapsalu Linna Spordibaaside organiseerimisel kunstmuru. Jalgpalliväljaku rajamine sai teoks tänu linna staadionil oleva jalgpalli harjutusväljaku katte uuendamisele. Osa harjutusväljakult ülesvõetud kasutuskõlblikku kunstmuru paigaldati kutsekooli spordiväljakule.

Jalgpalliväljak on avalik ja lisaks kutsekooli õpilastele saavad väljakul jalgpalli mängida ka Uuemõisas elavad jalgpallihuvilised lapsed ja noored. Jalgpalliväljaku korrashoiu eest kannab hoolt kutsehariduskeskus. Lisaks paigaldab kutsekool väljakule ka uued väravad.

Täname Haapsalu Linnavalitsust ja Haapsalu Linna Spordibaase uue õppeaasta alguseks noortele tehtud toreda kingituse eest.

One thought on “Kutsekooli ja Uuemõisa noored said jalgpalliväljaku

Comments are closed.