Kutsevõistlustel Noor Meister astub üles 12 HKHK õpilast

3.-4. mail toimub Eesti Näituste messikeskuses Tallinnas järjekordne Oskuste festival “Noor Meister”, mis on erinevaid erialasid koondav üleriigiline kutsemeistrivõistlus ja mille eesmärk on tutvustada ning populariseerida kutseõppealasid. Kutsemeistrivõistluseid peetakse 31 võistlusalal, mille ülesannete lahendamisel lähevad arvesse kiirus, täpsus ning omandatud teoreetiliste ja praktiliste teadmiste kasutamine.

Haapsalu Kutsehariduskeskusest osaleb tänavu kutsevõistlustel 12 õpilast kaheksal erineval kutsealal.

• Restoraniteenindus: Karl-Kevin Miinpuu (kokk, 1. kursus) ja Marek Judanov (kokk, 3. kursus). Juhendaja Kersti Õim.
  • Majutusteenindaja: Birgit Nursi ja Janelle Olup (majutusteenindus, 1. kursus). Juhendaja Ivika Raudsepp.
  • Sekretär: Birgit Aljaste, Kärt-Kathleen Kamar ja Helikka Kallus (bürootöö, 3. kursus). Juhendaja Ülle Moks.
  • Mööblitisler: Kristo Laanemäe (tisler, 1. kursus). Juhendaja Aare Mehiste.
  • Ehitusviimistlus: Carolina Kuris (ehitusviimistlus, 2. kursus). Juhendaja Mati Kisant.
  • Plaatija: Loree Roots (ehitusviimistlus, 2. kursus). Juhendaja Inge Gagarina.
  • Veebidisainer: Aigar Kirnmann (IT-süsteemide nooremspetsialist, 3. kursus). Juhendaja Mario Metshein.
  • IT-Microsoft: Simmo Meri (IT-süsteemide nooremspetsialist, 3. kursus). Juhendaja Oliver Karjane.

Meie kutseõpetajad Inge Gagarina ja Mati Kisant on lisaks enda õpilaste juhendamisele ka kutsevõistluste kohtunikud.

Oskuste festival osaleb lisaks võistlejatele oma müügiboksiga ka HKHK bürootöö II kursuse õpilaste (Marite Adams, Kadriina Krüüts, Dana-Ly Raja, Karoliina Vislapuu) õpilasfirma Luz De Madera, mis toodab heade mõtete tahvleid ja kadakapuidust võtmehoidjaid.

Soovime edu kõigile meie tublidele noortele ja nende juhendajatele!