Lähme pilve! Google Drive praktikum

Koolitaja Airi Aavik

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht: 30 akadeemilist tundi, millele lisandub 10 tundi iseseisvat tööd.

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. HKHK arvutiklass

Õppekavarühm: arvutikasutus

Täpsustatud! Koolituse läbiviimise aeg: 06.02 – 20.02; 02.03 (esmaspäeviti ja neljapäeviti) kell  17.00 – 20.00. Viimane kord on 2. märts, kell 17.00 – 20:00 (4 akad tundi korraga).

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

Sihtrühm: 50-aastased ja vanemad isikud, kes vajavad Google Drive praktilisi oskuseid (näiteks teenindussektoris töötavad inimesed, administraatorid, bürootöötajad, väikeettevõtjad, seltsid ja seltsingud). Õppele on oodatud ka teised huvilised, kes kasutavad õpitavat tööalaselt.

Õppe alustamise nõuded: arvutikasutamise oskus algtasemel. Soovitavalt Google konto olemasolu ja interneti kasutusvõimalus.

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

1. Kasutab Google keskkonna võimalusi suhtlemiseks erinevates töösituatsioonides, mis nõuavad digitaalset koostööd ja haldab oma Google konto digitaalset identiteeti;
2. Kasutab Google Dokumendi, Arvutustabeli, Esitluse ja Vormi omadusi ja võimalusi, oskab neis luua jagatud dokumente;
3. Kasutab oma tegevuste haldamiseks Google Kalendrit ja pilvelahendusi ning digitaalset meediat ja keskkondi suhtlemiseks ja koostööks.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

• Alustamine , seaded ja turvalisus
  • Dokumentide ja kaustade haldamine
  • Ligipääsu õiguste haldamine
  • Ühistöö ja kommentaaridega töö
  • Dokumentide otsing ja vaadete seadistamine
  • Google dokumendid
  • Google arvutustabel
  • Google vorm küsitlustarkvara kasutamine
  • Google kalender võimalused

Grupi suurus: 12  inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Tasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust. Kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

Registreerin koolitusele