Lahtiste uste päevadel külastas kooli ligi 200 õpilast

12. veebruaril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses lahtiste uste päev, mida külastas ligikaudu 200 õpilast Haapsalust ja Läänemaalt, Tallinnast ja Harjumaalt ning Hiiumaalt. Suurem osa külastajatest olid 9. klasside õpilased.

Kooli õppehoonetes toimus 8 kutsevõistlust, kus võisteldi omavahel erialastes oskustes. Õpilaesinduse liikmed korraldasid ringkäigud õppehoonete vahel, suunasid külalisi kutsevõistlustele ning vastasid küsimustele. Iga kutsevõistluse juures võttis õpilasi vastu kõneisik, kes tutvustas oma eriala, õppetööd ning praktikat ja kutsevõistluse tegevusi. Lisaks said lahtiste uste päevadel osalejad kaasa lüüa digimängus, kus tuli vastata küsimustele HKHK kodulehelt ning teha sõbrapilte fotostuudios.

Kutsevõistlused toimusid toiduvalmistamises, hommikusöögilaua- ja toateeninduses, bürootöö ja infotehnoloogia oskustes, puidutöös, müüritöödes ning plaatimises. Parimate võistlejate tänamine ja tunnustamine toimub reedel, 22. veebruaril vabariigi aastapäeva pidulikul aktusel.

Fotogalerii Facebookis