Lahtiste uste päeval külastas kooli palju noori

Lahtiste uste päeval käis neljapäeval, 13. veebruaril, kooliga tutvumas üle 150 õpilase ja täiskasvanu nii Läänemaalt, Harjumaalt kui mujaltki Eestist. Kõigil soovijatel oli võimalus näha ja tutvuda õppimistingimustega ning kooli elu-oluga üldisemalt. Soovijatel oli võimalus osaleda õpilaste poolt korraldatud ringkäikudel, mis tutvustasid kõiki koolihooneid, erialasid ning praktiliseks tööks mõeldud klassiruume. Sellest võimalusest haarasid kinni väga paljud kohaletulnud.

Fuajees tervitasid tulijaid HKHK bürootöö õpilased, samuti oli kõigil soovijatel võimalus oma külastus ka fotonurgas pildile jäädvustada. Koolimajas toimus sel päeval mitmeid kutsevõistlusi, kus päeva jooksul oma oskusi paremusjärjestusse seati. Võistluste käigus selgitati välja parim hommikusöögi teenindaja,  hotelliteenindaja, tisler, müürsepp, maaler ja arvutiguru. Kooli aulas toimusid huvilistele vaatamiseks ja hilisemaks maitsmiseks koka õpilaste poolt läbiviidud tempura sushi ning banaani ja liha flambeerimise esitlused, mis olid külastajate seas väga menukad.

Fotosid toimunud üritusest saad vaadata HKHK Facebooki lehelt.