Lapitehnika algkursus

Õppekavarühm: käsitöö

Koolitaja Janne Muuli

Koolituse maht: 36 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, uuemõisa Haapsalu. Koolitus toimub tekstiilitöö klassis, kus on olemas õppeks vajalikud vahendid. Kui õppijal on olemas oma lapitehnika lõikelaud, siis võib selle kaasa võtta. Soovija võib võtta kaasa ka isikliku õmblusmasina.

Koolituse läbiviimise aeg: 15. jaanuar kuni 25. märts (K) 2020, kell 17:30-20:30

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.

Sihtrühm: koolitus sobib kõigile õmblushuvilistele. Vajalik on mõningane õmblusoskus.

Väljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• õmbleb iseseisvalt, kasutades lihtsamaid lapitehnika võtteid

Teemad täpsemalt õppekavas

• lapitehnikas enamlevinud meetodid. Koolitusel osaleja saab kaasa juhendmaterjali, mille järgi on võimalik edaspidi iseseisvalt õmmelda
  • väljalõikamine
  • õmblemine; kiirmeetodid kolmnurkade õmblemisel, palkmaja, ruutude õmblemine, ribatehnika
  • lapitöö ääristamine ja viimistlemine

Grupi suurus: 8 – 10 inimest

Maksumus: 122 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele