Lapitehnika algkursus

Õppekavarühm: tarbekunst ja oskuskäsitöö

Koolitaja Janne Muuli

Koolituse maht: 36 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise aeg: 24. jaanuar (neljapäeviti), kell 17:30-20:30. Kokku on 9 koolituspäeva (kuni 4. aprill)

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.

Sihtrühm: koolitus sobib kõigile õmblushuvilistele. Vajalik on mõningane õmblusoskus.

Väljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• õmbleb iseseisvalt, kasutades lihtsamaid lapitehnika võtteid

Teemad:

• lapitehnikas enamlevinud meetodid. Koolitusel osaleja saab kaasa juhendmaterjali, mille järgi on võimalik edaspidi iseseisvalt õmmelda
  • väljalõikamine
  • õmblemine; kiirmeetodid kolmnurkade õmblemisel, palkmaja, ruutude õmblemine, ribatehnika
  • lapitöö ääristamine ja viimistlemine

Grupi suurus: 8 – 10 inimest

Maksumus: 122 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele