Loodusainete päev HKHK-s

Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi eksponaat Hiirekuningas. Autor õp. Liis Rüü.

12. veebruaril toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses loodusainete päev, mille raames toimub kogu koolipäeva jooksul mitmeid huvitavaid tegevusi.

Päevakava:

3.-4. tunni ajal toimub ruumides 201 ja 009 küünalde, sh ka jääküünalde valmistamine. Juhendavad õpetajad Pille Alekand, Leelo Alasi ja Liis Rüü. Olulisel kohal on taaskasutuse selgitamine.

Kell 11.45-12.30 toimub HKHK fuajees matemaatika ülesannete lahendamine tahvelarvutitest. Tegu on võistlusega. Parimatele auhinnad! Juhendavad õpetajad Viive Padama ja Airi Aavik.

6.-8. tunni ajal toimuvad ruumides 201 ja 209 Tartu Ülikooli füüsika projektiloengud. Teemadeks on “Tehisintellekt” ja “Kas Marsil kasvavad kartulid?” ehk filmitrikid, mis on valesti läinud/tehtud. Ühe loengu pikkuseks on 60 minutit. Loengute vahel on paus. Ajagraafik: 12.30-13.30 I loeng, 14.15-15.15 II loeng.

Loodusainete päeva näitus HKHK peamaja II korruse koridoris.

Loodame rohket osavõttu!

Õpetajad Liis Rüü, Pille Alekand, Leelo Alasi, Viive Padama ja Airi Aavik