Looduskosmeetika töötuba. Seebi ja kehakoorija valmistamine

Registreerin

Õppekavarühm: käsitöö

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK käsitööklass 012

Maht: 3 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise aeg: ei toimu!

Juhendaja on Heler Põld. Heler on läbinud käsitöö kosmeetika koolitused 6 aastat tagasi, valmistanud looduslikku kosmeetikat 6 aastat. Samuti  on ta läbi viinud 30-40 looduskosmeetika koolitust. Aastal 2015 pälvis Saaremaa Suveniiri konkursil 2 rahalist auhinda oma toodetega. Tooted valmivad Kuressaares koduses nõiaköögis  ja nendes kasutatakse kohalikku toorainet nii palju kui võimalik.

Töötoa lõpuks on osaleja valmistanud juhendamisel loodusliku seebi ja kehakoorija, jälgides retsepti ja ohutusnõudeid

Teemad:

• Töövahendite, materjalide ja tooraine tutvustus
  • Lihtsa seebiretsepti koostamine
  • Valmistatakse käsitöö seep ja kehakoorija
  • Seebitegemise juures kasutatakse seebikivi e. naatriumhüdroksiidi ja taimseid rasvu/õlisid ning lisada võib näiteks meresoola, savi, mooniseemneid, lilleõisi jms.
  • Palun võtke kaasa ümara põhjaga kauss, kus sees saaks segada kokku kehakoorija ning segamiseks supilusikas (kaussi saab pärast edasi ka toiduvalmistamisel kasutada) ning kehakoorija jaoks purk või
    topsik, mis mahutaks umbes 200 ml.

Grupi suurus: 8 – 10 inimest

Maksumus: 26 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee. Telefon: 6661745, 5081016

Töötuppa registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin