Lõputunnistuse said 147 koolilõpetajat

21. ja 22. juunil toimusid Haapsalu Kutsehariduskeskuses lõpuaktused, kus lõputunnistus jagati kokku 147 lõpetajale. Neist 72 põhikoolijärgsetele noortele ja 75 tsükliõppes õppijatele.

Kiituskirjaga lõpetasid kooli Sirle Ulla, Ruth Kalmus, Anneli Kungla, Heli Huul ja Niina Viinapuu (tekstiilitöö), Erika Kolk ja Pille Looring (mööblirestauraator), Lehte Sock, Laura Susi ja Ursula Umda (majutusteenindus), Birgit Klippberg, Maria Semjonova ja Kaidi Vihman (kodumajandus), Klen Roos, Marten Elias, Märt Moorbach ja Bret Padar (kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus) ning Daniil Vihur (IT- süsteemide nooremspetsialist).

Lõpuaktuste pildid:

21. juuni põhikoolijärgsete õppijate lõpuaktus

22. juuni täiskasvanud õppijate lõpuaktus

Palju õnne kõikidele tublidele koolilõpetajatele ning edu erialastes ettevõtmistes!