Majapidamistööd majutusettevõttes

Registreerin koolitusele

Koolituse maht: 70 akadeemilist tundi

Õppekavarühm: koduteenindus

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 7, Uuemõisa (hostel) puhastusteeninduse õppeklass

UUS! Koolituse läbiviimise aeg:  17. september kuni 22. november, esmaspäeviti (3 tundi) ja neljapäeviti (4 tundi), al kl 17:00

Koolitaja on Ivika Raudsepp. Ivika on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli ja läbinud mitmed täienduskoolitused (puhastusteenindajate juhendaja tase 4). Ta on stažeerinud ettevõttes SOL, Radisson Blu Hotel Olümpia, Hotell Susi. Ivika on kogemustega kutseõpetaja ning koolitaja.

Sihtrühm: koolitusele on oodatud toateenijana töötada sooviv või juba töötav, aga ilma vastava hariduseta inimene. Aga ka turismiettevõtte perenaised jt, kes vajavad majapidamistööde oskuseid majutusettevõttes. Varasemad eelteadmised ei ole nõutavad.

Õppe alustamise eeltingimuseks on, et õppija ei ole allergiline tolmule ja olmekeemiale.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• Planeerib ja korraldab majapidamistöid vastavalt juhendile
  • Kasutab erinevaid koristusaineid ja tarvikuid vastavalt mustuse tüübile
  • Oskab hinnata ruumide puhtust ja esteetilist välimust

Kursuse teemad (täpsemalt õppekavas):

• majapidamisosakond
  • koristustööd
  • majutus- ja üldruumide koristamine

Grupi suurus: 12 inimest

Õppekava

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjagaTasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Programmi sihtgrupiks on erialase hariduseta ja keskhariduseta täiskasvanud ning tööealine elanikkond (vanuses 50+). Õppele ei saa me võtta tasemeõppes õppijaid! Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust.

Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

Registreerin koolitusele