Meenutusi õpilaste jõulupeost

Foto: Sheryl Hurt

11. detsember toimus HKHK õpilaste jõulupidu, kus HKHK õpilasesindus võttis aega ja vaeva, et luua meeldejääv ja lõbus pidu. Nähti vaeva korraldamisega, dekoratsi-oonidega ja muidugi meie oma kokkade poolt tehtud peotoitudega. Traditsiooniliselt korraldati ka Playback Show, sellel aastal osalesid õppe-rühmadest M19; M18; M17,K17; V17 ja T17. Kõik esinejad nägid palju vaeva etteastetega, et saaksid ka ise panustada peo kordaminekuks.

Peaesinejaks oli seekord Traffic, mis tõmbas tõsise peo üles ning lõi meelepärast õhkkonda.

Saal oli õhupallidega ümbritsetud ja külalistega täidetud, üritusel osales ligikaudu 170 noort. Seadsime üles ka kooli enda fotoseina, et meie fotograaf Silver Raidla saaks teha meeldejäävaid pilte. Pidu ise kestis keskööni. Meile tuli esinema isegi oma kohalik Anne Veski, kellega sai palju nalja.

Esmakordselt jagasime sellel aastal ka karikaid aasta silmapaistvamatele õpilastele, töötajatele ja üritusele. Tunnustuse said:
Aasta hoolivaim töötaja 2019 – Silvi Leier
Aasta ägedaim töötaja 2019 – Jana Koel
Aasta rühmajuhendaja 2019 – Heli Nõupuu
Aasta ägedaim õpilane 2019 – Jan Arnar Saarna
Aasta sõbralikum õpilane 2019 – Kevin Tiitsmaa
Parim kooliüritus 2019 – Kohanemislaager Tuksis
Parim PlayBack 2019 – Segarühm (M17, K17, T17)

Suur tänu kõikidele osalejatele, kohtumiseni juba uuel aastal!

Oma meenutusi jagas Robin Silk õpperühmast BT18.