Nädalainfo 23. – 27. oktoober

Põnevad tegevused ja sündmused toimuvad Haapsalu Kutsehariduskeskuses igal nädalal. Tutvu meie tegemistega!

Esmaspäevast, 23. oktoobrist kuni reedeni, 27. oktoobrini toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses projektikohtumine. HKHK-s on külas õpilased ja õpetajad Austriast, Hispaaniast ja Soomest – teemaks on “How to prepare traditional Cuisine with Slow Food Philosophy and Biodiversity”.

Kolmapäeval, 25. oktoobril külastavad kolmanda kursuse koka eriala õpilased Toidumessil Noorkokk 2017 võistluseid. Samal päeval osaleb haridustehnoloog Airi Aavik IKT sügiskonverentsil.

Neljapäeval, 26. oktoobril osaleb koolitusjuht Ingrit Kera Täiskasvanuhariduse foorumil ja kutseõpetaja Eneli Uibo ning info- ja huvijuht Marit Sillat osalevad PRÕM-koordinaatorite ja kommunikatsioonivõrgustiku koostöökohtumisel.

Reedel, 27. oktoobril toimub HKHK sügisene lõpuaktus, lõpetavad õpperühmad on loodusturismi korraldus (LT15), IT-süsteemide nooremspetsialist (ITS15), maaturismi ettevõtlus (MTE15), ehitusplekksepp (PLS16), pottsepp (PS16) ning sadulsepp (SAS16). Lisaks osalevad samal päeval kutseõpetajad Pille Nool ja Ülle Moks Innove ettevõtlusõpetajate koolitusel.