Nädalainfo 6.-10. november

Põnevad tegevused ja sündmused toimuvad Haapsalu Kutsehariduskeskuses igal nädalal. Tutvu meie tegemistega!

6. novembrist – 18. novembrini stažeerivad koolitusjuht Ingrit Kera ja turismiõpetaja Krista Põllula Erasmus + projekti “Uued oskused – uued võimalused” raames Iirimaal.

6. – 7. novembril osalevad õppedirektor Ülle Ojamäe, üldharidusainete juhtõpetaja Liis Rüü, ehitus osakonnajuhataja Toomas Kivisalu ja puidu- käsitöö osakonnajuhataja Margus Krips koolitusel.

Teisipäeval, 7. novembril, jätkuvad HKHK-s huviringid põhikooli noortele. Lisaks alustab teisipäevast, 7. novembrist, psüholoog Reet Saareväli osalemist reedeni, 10. novembrini, kestval koolitusel.

Kolmapäeval, 8. novembril, tutvustab õppedirektor Ülle Ojamäe huvilistele lähetuse tagasisidena koolielu Iirimaal.

Neljapäeval, 9. novembril, toimub bürootöö ja raamatupidaja eriala praktikajuhendajate tänuüritus/koolitus ja bürootöö teise kursuse  mooduli “ametikohtumised” kokkuvõttev hindamine.

Reedel, 10. novembril, osaleb välissuhete koordinaator Heli Heimo NordPlus seminaril ning õppedirektor Ülle Ojamäe osaleb Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu sügisseminaril.