Nädalainfo 9.-13. oktoober

Põnevad tegevused ja sündmused toimuvad HKHK-s igal nädalal. Tutvu meie tegemistega!

Esmaspäeval, 9. oktoobril, osalevad bürootöö eriala kolmanda kursuse õpilased õppereisil Eesti Rahvusraamatukokku.

Teisipäeval, 10. oktoobril, osalevad bürootöö eriala teise kursuse õpilased õppereisil Rahvusarhiivi ja bürootöö eriala esimese kursuse õpilased õppereisil Tallinnasse.  Lisaks toimub samal päeval peahoone aulas kokkade ja majutusteeninduse erialade välispraktikate kaitsmine ning Code Week 2017 raames kokanduse 3D esitlus peahoone fuajees.

Kolmapäeval, 11. oktoobril, osalevad noored narkomaania teemalisel loengul. Lisaks külastavad kooli Taebla lasteaia lapsed, kes osalevad kokanduse töötoas. Arendusosakonna töötajad osalevad kodulehe koolitusel.

Neljapäeval, 12. oktoobril, toimub HKHK-s haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” korraldatav üle-eestiline Haridusfestival. Lisaks jätkuvad samal päeval Code Week 2017 tegevused, sellel korral internetiturvalisuse teemaline külalistund.