Nädalainfo 2.-6. oktoober

Uuel nädalal toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses mitmeid toredaid tegevusi.

Esmaspäev, 2. oktoober on HKHK õpetajatele koostöö esmaspäev. Sellel korral on õpetajatel hea võimalus osaleda sisekoolitusel, mille teemaks on hindamine. Koolituse viib läbi Einike Pilli.

2.- 8. oktoobril toimub ettevõtlusnädal, mida korraldavad arenduskeskused üle Eesti. Selle raames viib HKHK teisipäeval, 3. oktoobril läbi järjekordse ettevõtluspäeva õpilastele, mida sel aastal juhivad külalised Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor. Õpilased saavad osaleda mini-hackathonil, mille käigus luuakse loovalt äriidee.

Samuti jätkuvad teisipäeval HKHK-s põhikooli noortele suunatud huviringid.

Kolmapäevast reedeni, 4.-6. oktoobril, võõrustab HKHK külalisi Iirimaalt (Westport Further Education College).

Neljapäeval, 5. oktoobril, osalevad bürootöö eriala kolmanda kursuse õpilased õppereisil Pärnu Kolledžisse ning hooldustöötaja teise kursuse õpilased kaitsevad praktikaid.

Reedel, 6. oktoobril, tähistatakse HKHK-s õpetajate päeva!