ENJOY the learning environment

Projekti kestvus: 2015 – 2016 õppeaasta

Partnerid: Island, Rootsi, Taani, Eesti, SoomeProjekti eesmärk: uurida ja analüüsida 21 sajandi koolide õpikeskkondi, et lõpptulemusena välja selgitada milline peaks olema meeldiv õpikeskkond nii õppimiseks kui õpetamiseks. Projekt keskendub erinevustele ja sarnasustele riikide vahel, otsides läbi õpilaste ja õpetajate vaatenurkade lahendusi, kuidas tänapäevast õpikeskkonda õppijasõbralikumaks, loovamaks, toetavamaks ning jätkusuutlikumaks muuta.

Igal projektikohtumisel on oma teema, mis käsitleb õpikeskkondade erinevaid aspekte ning kõik selle kohtumise ajal toimuvad tegevused vastavad teemale.

Projekti BLOGI ja Facebook’i leht

ISLAND – 21.-25.09.2015 – Creative environmets creative thinking
Osalejad: Leimo Laidma A-12, Liisbet Metsamaa M-13, Gregor Alton V-13 (õpilasi saadab Liina Krips)
Islandi FOTOSID saab vaadata SIIT