Õmbluskursus

Registreerin koolitusele

Õppekavarühm: käsitöö

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Tekstiilitöö klass. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid.

Koolitaja Janne Muuli

Koolituse maht: 40 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise aeg: 14. oktoober kuni 16. detsember, (esmaspäeviti, 10 õppepäeva), kell 17:00- 20:00

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.

Sihtrühm: õmblusring on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad saada õmblusalaseid teadmisi. Lisaks on see võimalus tuttavamaks saada oma õmblusmasinaga ning ise kodustes tingimustes katsetada ning õmmelda.

Õppe alustamise tingimused puuduvad.

Eesmärk ja väljundid:
Kaheksa õppepäevaga on osaleja omandanud lihtsamad õmblusvõtted ning teadmised õmblemisest ja on valminud osalejale meelepärane ese. Eseme suurus lepitakse kokku juhendajaga, arvestades õppija varasemaid oskuseid.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• lõigete mahavõtmine ajakirjast ja tähised lõigetel;
  • mõõduvõtmine ja väljalõikamine
  • oma õmblustöös ettetulevate õmblusvõtete tundmine
  • proov ja proovi parandused
  • lõppviimistlus

Grupi suurus: 8  inimest

Maksumus: 133 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele