Õmbluskursus

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Õppekavarühm: käsitöö

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Tekstiilitöö klass. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Soovija võib võtta kaasa oma töövahendid (õmblusmasina). Koolituse lõpuks valmib ese, ka selle tekstiili võtab õppija ise kaasa.

Koolitaja Janne Muuli

Koolituse maht: 40 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise aeg: 16. jaanuar kuni 19. märts 2020, (neljapäeviti, 10 õppepäeva), kell 17:00- 20:00

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad saada õmblusalaseid teadmisi. Lisaks on see võimalus tuttavamaks saada oma õmblusmasinaga ning ise kodustes tingimustes katsetada ning õmmelda.

Õppe alustamise tingimused puuduvad.

Eesmärk ja väljundid:
Kümne õppepäevaga on osaleja omandanud lihtsamad õmblusvõtted ning teadmised õmblemisest ja on valminud osalejale meelepärane ese. Eseme suurus lepitakse kokku juhendajaga, arvestades õppija varasemaid oskuseid.

Teemad on täpsemalt õppekavas

• lõigete mahavõtmine ajakirjast ja tähised lõigetel;
  • mõõduvõtmine ja väljalõikamine
  • oma õmblustöös ettetulevate õmblusvõtete tundmine
  • proov ja proovi parandused
  • lõppviimistlus

Grupi suurus: 8  inimest

Maksumus: 133 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin koolitusele