Õpilased ja õpetajad tõid EKKSL meistrivõistlustelt ja eriolümpia talimängudelt kaasa medaleid

26. veebruar toimusid Paikuse Spordihoones EKKSL meistrivõistlused sulgpallis, kus osalesid ka HKHK õpilased ning õpetajad. Endaga toodi koju mitmesuguseid kirkaid medaleid.  Noormeeste üksikmängus saavutas III koha Andreas Gabriel Vannas.
Kutsekoolide meestöötajate üksikmängus saavutas I koha IT valdkonna kutseõpetaja Valdo Nõlvak ning III kohale platseerus kehalise kasvatuse õpetaja Mehis Ehanurm. Meestöötajate paarismängus olid Mehis ja Valdo aga võitmatud, saades suurepärase tulemuse – I koha.

3.-4. märtsil toimusid Otepääl, Tehvandil heitlikest lumeoludest hoolimata  juba 9. korda Eriolümpia talimängud, kus esmakordselt Eestis toimusid suusavõistlustele lisaks ka räätsajooksu võistlused. Eriolümpia talimängudel oli väljas ka HKHK meeskond.

500 meetri suusatamises koguti mitmeid auhinnalisi kohti.  Leo Roosipuu, Renno Heinnurm, Maris Lindsalu ja Keirin Jakobson kõik II koha, Triinu Tamm III koha ning Reimo Grahv IV koha.

Suusatamise teatesõidus saavutasid II koha: Leo Roosipuu, Renno Heinnurm, Maris Lindsalu ning Triinu Tamm.

Räätsajooksu teatevõistluses saavutasid meie kooli võistlejad Reimo Grahv ja Keirin Jakobson III koha.

Palju õnne kõigile võistlejatele kogu koolipere poolt!