Õpilaskodud

HKHK õpilaskodud on hubased, puhtad ja värviküllased. Õppijatel on võimalus valida kas HKHK hosteli või Tammiku õpilaskodu vahel. Mitmed toad õpilaskodus on 1-kohalised, kus kaaslasega naabertoast jagatakse kahepeale kööginurka ja duširuumi. Ka enamikus 2-, 3- või 4-kohalistes tubades on olemas elektripliit, külmkapp ja valamu. Vaid väheste tubade elanikud peavad süüa valmistama ühisköögis, kuid duširuumid kuuluvad kõikide tubade juurde.

HKHK hostel
  • Kohti: 157
  • e-post: hostel@hkhk.edu.ee
  • telefon: 53001880
  • aadress: Ehitajate tee 7, Uuemõisa, Läänemaa
  • õpilaskodu juhataja: Küllike Hüdsi

Tammiku õpilaskodu
  • Kohti: 83
  • e-mail: opilaskodu@hkhk.edu.ee
  • telefon: 58086213 või 54502546
  • aadress: Tennise 10/12, Uuemõisa, Läänemaa
  • õpilaskodu juhataja: Marika Jõgi

Õpilaskodus koha saamiseks pead täitma kooli sisseastumisavaldusel vajalikud andmed, mis registreeritakse ja mis on aluseks vabanevate kohtade jagamisel.

Kui oled saanud õpilaskodus koha või toa, tuleb Sul sõlmida õpilaskodu juhatajaga õpilaskodu leping, mille lahutamatuks osaks on  HKHK opilaskodu majutamise sisekorraeeskiri.

Õpilaskodu leping sõlmitakse üheks õppeaastaks. Kõigil, kes soovivad järgmisel aastal õpilaskodus elada, tuleb lepingut pikendada enne 30. juunit.

Õpilaskodu hinnad:

• koht HKHK hosteli 1-kohalises toas 65 eurot
  • koht HKHK hosteli 2- ja 3-kohalises toas 50 eurot
  • koht Tammiku õpilaskodu 1-kohalises köögita toas 60 eurot
  • koht Tammiku õpilaskodu 2-kohalises köögita toas 50 eurot
  • koht Tammiku õpilaskodu 3- ja 4-kohalises köögiga toas 55 eurot
  • koht Tammiku õpilaskodu 3-kohalises köögita toas 40 eurot

Tammiku õpilaskodu ilma köögita tubade elanike kasutuses on I korrusel 2 ühiskööki.

Vabade kohtade olemasolul on täiskasvanud õppijatel võimalik õppetsüklite ajaks majutust õpilaskodusse broneerida meiliaadressil opilaskodu@hkhk.edu.ee või hostel@hkhk.edu.ee. Majutuskoha maksumus 12 eurot ööpäevas.

HKHK õpilastele pesu pesemine 1,50 eurot masinatäis. Sauna kasutamine 5 eurot tund.

Õpilaskodu eest saab tasuda:

• Saaja: Rahandusministeerium
  • Saaja konto: EE891010220034796011
  • Selgitus: õpilase nimi
  • Viitenumber: 2800082572

Suvel on õpilaskodudes avatud hostel, mis pakub majutust Läänemaa külalistele.