Õppereis viis majutusteeninduse õpilased ökospaasse

Teisipäeval, 16. mail külastasid majutusteeninduse eriala kolmanda kursuse õpilased (M-14) looduskosmeetika tunni raames ökospaad Harmoonikum Viimsis. Õpilasi saatis õpetaja Jana Koel.

Harmoonikum on Eesti esimene ökospaa. Selle ettevõtte jaoks on oluline, et inimene elaks loodusega harmoonias ning austaks seda. Harmoonikumi protseduurides kasutatavad kosmeetikumid on värskelt kohapeal valmistatud ning on täiesti vabad tervistkahjustavatest sünteetilistest lisaainetest. Harmoonikumis saab kasutada erinevaid hoolitsusi, näiteks: kaaniravi, erinevad massaažid, kehahoolitsused, käte ja jalgade hoolitsused ning samuti saab nautida Ehedat Eesti sauna. Põnev teave oli see, et naturaalseid iluprotseduure saab teha puuviljavannides, mis on rikastatud lilleõitega, vanni saab lisada erinevaid puuvilju, näiteks tsitrusevilju ja arbuusi.

Harmoonikumis õpetas asutuse juhataja Ene Lill, kuidas ja millest valmistada porgandiõliga kätekreemi ja ilueliksiiri ning pidas asjaliku loengu toitumise ja kosmeetika teemadel, mis on omavahel tihedalt seotud. Õppekäik kinnistas varem õpitud meetodeid ja protseduure, näiteks keha kuivharjamine, erinevad massaažiprotseduurid, ürdipallide ja kuuma õli kasutamine, käte ja jalgade hoolitsused, mitmesuguste looduskosmeetikumide valmistamine ja näohoolitsused.

Alates suvest alustab Harmoonikumis tööd meie kooli majutusteeninduse eriala vilistlane Laura Susi, kes hakkab teostama iluprotseduure näole, kätele ja jalgadele.

Meie, majutusteeninduse eriala õpilased oleme väga rahul, et meie eriala suunaks on spaateenindus, sest saame õppetöö käigus ise valmistada erinevaid kosmeetikume, kanda neid kehale ja viia läbi erinevaid protseduure. Näiteks aidata kehal lõõgastuda või hoopis toniseerida, leevendada näo probleeme ja panna nahk imeliselt särama. Ja seda kõike tänu õpetaja Jana Koeli imelisele juhendamisele!

Fotogalerii Facebookis

Lehte Stock,