Peakokk Emmanuel Wille tutvustas kokaõpilastele kokkade olümpiat ehk Bocuse d ́Or’i

4.oktoobril külastas 2.kursuse koka eriala õpilasi tunnustatud peakokk Emmanuel Wille, kes tutvustas õpilastele ülemaailmselt tuntud kokandusvõistlust Bocuse d ́Or.

2020.aasta maikuus toimub Eestis suurejooneline kokkadele suunatud võistlus, mida tihti nimetatakse ka kokkade olümpiaks. Tegemist on maailmatasemel võistlusega, kus võistlevad 62 riiki, millest finaali edasi pääseb vaid 24 riiki. 2020.aastal toimub Euroopa eelvoor Tallinnas,mille korraldust juhib tippkokk Dimitri Demjanov.

Emmanuel Wille toonitas, et tegemist on keerulise võistlusega, kus ei hinnata ainult toitu ja selle välimust, vaid ka köögi organiseeritust. Kuna järgmisel aastal toimub võistlus Tallinnas, siis kaastakse abistamisse kokaõpilasi erinevatest kutsekoolidest üle vabariigi, kes abistavad kokkasid ja teenindajaid.

Vaata fotosid kohtumisest ka HKHK Facebooki lehelt.