Pidulik õhtusöök Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Kolmapäeval, 28. novembril pakuti Haapsalu Kutsehariduskeskuse teeninduse õppeklassis Läänemaa Toidunädala raames 3-käigulist hõrku ja romantilist õhtusööki.

Piduliku söögi eelroaks olid ahjukõrvitsa püreesupp ja Lääne-Eesti keeduleib. Pearoa kõrvale serveeriti valget majaveini Valle´d Oro Trebbiano´d Abruzzo. Pearoaks oli küpsetatud kuldmerikoger, võikaste ja pastinaagipüree. Magustoiduks oli õunatrio, mis koosnes õunakoogist, brüleekreemist ja minikokteilist. Õhtusöögi lõpetuseks serveeriti kohvi. Kogu õhtusöögi jooksul kõlas romantiline akordionimuusika Anti Nööri esituses.

Külalisi teenindasid HKHK majutusteeninduse teise kursuse õpilased, juhendaja õpetaja Kersti Õim. Toite valmistasid HKHK koka eriala esimese kursuse täiskasvanud õpilased koos kokaõpetaja Tiina Sootaluga.

Oli imeline õhtu kutsekoolis. Külalised jäid õhtuga väga rahule.

Pildigalerii HKHK Facebookis

Ille Paavel,