Piparkoogimeistrite töötuba

pagaritööd
Koolitaja Inga Pook

Õppekavarühm: kokandus

Läbiviimise koht: Haapsalu Kutsehariduskeskuse õppeköök 101. Õppeköögis on kohustuslikud vahetusjalatsid. Soovitav on kaasa võtta põll ja peakate

Maht: 4 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: 3. detsember, kell 17:15-20:15

Juhendaja on Inga Pook. Inga on HKHK kokandusvaldkonna kutseõpetaja ja kogemustega koolitaja. Tule ja tee kogenud juhendaja juhendamisel valmis vahvad jõululõhnalised piparkoogid!

Sihtrühm: ootame osalema kõiki kokandushuvilisi

Teemad:

• Klassikalised piparkoogid
  • Piparkoogitaigen tatrajahu ja meega (suhkru ja nisujahuvaba)
  • Meisterdame ise kaks mõnusat piparkoogitainast ning küpsetame ja kaunistame piparkooke.

Lõpuks katame koos kena ja lihtsa söögilaua ning proovime valminud piparkooke! Võta kaasa ka väike karbike, et jõuluhõngu ehk ka koju viia. Kaasa saab piparkoogitaina.

Grupi suurus: 10-12 inimest

Maksumus: 25 eurot, sisaldab õppematerjale ja vahendeid

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin