Pisikoolitus: Google Vormi abil küsimustiku või testi loomine ja jagamine

Koolitaja Airi Aavik

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht: 2 akadeemilist tundi veebipõhist õpet.

Koolituse läbiviimise koht: koolitus toimub veebipõhiselt keskkonnas Google Meet.

Õppekavarühm: arvutikasutus

Koolituse läbiviimise aeg: 6. mai (kolmapäev), kell 15:00. Koolitaja saadab enne õppe algust osalejatele e-postiga kutse.

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

Sihtrühm: Õppele on oodatud kõik huvilised, kes vajavad Google Drive praktilisi oskusi. Koolituse tulemusena oskab osaleja iseseisvalt luua ja jagada Google Vormi registreerimislehte.

Õppe alustamise nõuded:

• Arvutikasutamise oskus algtasemel
  • Google konto olemasolu ja interneti kasutusvõimalus, kasutatakse Chrome veebibrauserit
  • Arvuti, milles on olemas mikrofon ja (soovitavalt) veebikaamera

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

• Kasutab Google keskkonna võimalusi suhtlemiseks erinevates töösituatsioonides, mis nõuavad digitaalset koostööd
  • Kasutab Google Vormi omadusi ja võimalusi, oskab luua jagatud dokument

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

ALUSTAMINE

• Drive’i sisselogimine

VORMI LOOMINE

• Küsitluse loomine
  • Küsitluse kujunduse, seadete muutmine
  • Küsitluse jagamise võimalused
  • Vastuste analüüs tabelis ja graafikuna

LIGIPÄÄSU ÕIGUSTE HALDAMINE

• Lingina jagamine
  • Nimeline jagamine

Grupi suurus: 12  inimest

Maksumus: 11 eurot (arve alusel)

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.

Registreerin koolitusele