Plaadipunkt AS tegi kingituse HKHK ehitusmajale

Jaanuarikuus tegi keraamiliste plaatide müüja Plaadipunkt AS vajaliku kingituse Haapsalu Kutsehariduskeskuse ehitusmajale tuues kohale neli alusetäit keraamilisi plaate.

Plaatide valik on mitmekesine – on nii seina- kui põrandaplaate, bordüüre, erinevaid mustreid, faktuure ja värve. Kasutades kingitud plaadimaterjali õpitakse ehitusõpetajate Inge Gagarina ja Villu Vapperi juhendamisel plaatima nii siledaid seinu ja põrandaid, aga ka erikujulisi väikseid dušinurki või vannitubasid.

Lisaks viis Plaadipunkt läbi ka koolituse niiskete ruumide ja basseinide plaaditavate pindade aluste hüdroisolatsioonimaterjalide kasutamise kohta. Koolitusel osalenud ehitusviimistluse õpilased V15, V16 ja õpetajad said kasulikke teadmisi uutest kaasaegsetest ehitusmaterjalidest.

Plaadipunkt AS on Eesti üks suuremaid ja vanimaid keraamiliste plaatide ja vannitoasisutuse müüjaid, kelle müügisalongid asuvad Tallinnas ja Tartus.

Pildigalerii plaatimistundides HKHK Facebooki lehel.