Puidumaja 2.korruse ehitus on kohe-kohe valmis

HKHK puidumaja 2. korruse multifunktsionaalse puidu käsitsitöötlemise õppeklassi ehitus on lõppjärgus. Põrandad on valatud, klassiruum WiFiga varustatud, puidutöötlemise pingid paika pandud ning pistikupesadki mugavamaks töötegemiseks laua juurde välja toodud. Jäänud on veel lihvimispingi paigaldamine, dataprojektori ülespanek ja muud lihtsamad sisustustööd. Õppeklass on õpilastele kasutusvalmis ning seal on toimunud juba esimesed praktilise töö tunnid. Ruum on multifunktsionaalne just seetõttu, et seda saab kasutada nii teoreetiliste-  kui ka praktiliste tundide läbiviimiseks.

Õpilaste tagasiside multifunktsionaalsele puidu käsitsitöötlemise õppeklassile on olnud positiivne – ruumis on rohkem valgust ja õhku ning seeläbi paremad õppetöö tingimused.