Rene-Roland Kasemets osales rahvusvahelisel deklatoni kokandusvõistlusel Horvaatias

2. kursuse kokaõpilane Rene-Roland Kasemets käis koos kutseõpetaja Taavi Kuusikuga 11.-16.novembril Horvaatias Splitis, et osa võtta 32. Euroopa hotelli- ja turismikoolide assotsiatsiooni AEHT ANNUAL CONFERENCE & COMPETITIONS deklatoni kokandusvõistlusest.
Rene-Rolandi võistluspäev oli 13. novembril ning tema tiimikaaslasteks loosi tahtel olid Phil Saksamaalt ning Katarina Horvaatiast.

Meeskonnatööna pidid nad valmistama kaks Amuse Bouche tervitusampsu, mis koosnesid sinimerekarpidest ja sardiinist ning pearoog tuli valmis teha punasest skorpionkalast ja kalmaarist, mille juurde pidid nad ise välja mõtlema ka kastme ja lisandid. Õpetaja Taavi sõnul oli Rene-Roland väga hea pingetaluvusega ning ta paistis silma suurepärase tiimitöö oskusega.

Poodiumikohta küll seekord ei tulnud aga kogemuse võrra rikkamaks saadi siiski ning mis peamine – ise jäädi tulemusega rahule!

Fotosid võistlustelt saad vaadata HKHK Facebooki lehelt.