Sügisel praktikale Euroopasse

Koka- ja majutuserialade õpilastel on võimalus just praegu kandideerida järgmisel õppeaastal toimuvatele välispraktikatele. Kuna mitmete gruppide ettevõttepraktika ajad algavad sügisel, kohe kooliaasta alguses, on praktikaplaane paras pidada kevadel, sest Euroopasse praktikale minek nõuab pisut ettevalmistamist ja eelnevalt sõlmitud kokkuleppeid.Majutusteeninduse grupp, kelle praktika on suvel, saab kandideerida sügisel toimuvale praktikale ning jagada praktika suve ja sügise vahel.

Praegu saavad kandideerida:

• Itaaliasse (praktika toimub september/oktoober 2018) – K16; M-16
  • Prantsusmaale (praktika toimub oktoober 2018) – K-16
  • Austria (veebruar/märts 2019) – K-17
  • London (praktika aeg täpsustub vastavalt kandideerinutele – 2018/19 õppeaasta) – KO-17; K-17; K-16; M-17; M-16;
  • Hispaania (kevad 2019) – M-17

Teiste erialade välispraktikale kandideerimine toimub uue õppeaasta sügisel.

Kandideeri kindlasti kui oled julge, ettevõtlik, iseseisev ja sul on soov saada uusi kogemusi ning ennast proovile panna täiesti teistsuguses olukorras. Julguse saamiseks loe teiste HKHK õpilaste kogemusi meie rahvusvaheliste suhete veebilehelt.

Kandideerimiseks vajuta SIIA ja täida ära avaldus.

Kui on küsimusi, siis kirjuta: heli.heimo@hkhk.edu.ee

Kandideerimine kestab kuni 09.aprillini.