Süsteemitarkvara

Õppekava: IT tugiisik

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu

Koolituse läbiviimise aeg: veebruar kuni juuni 2020

Koolitajad on Mario Metshein ja Valdo Nõlvak.

Mario on HKHK IT-valdkonna õpetaja ja koolitaja. Ta on lõpetanud  Tallinna Ülikool Haapsalu Kolledž rakendusinformaatika eriala ja Tallinna Polütehnikumi.

Valdol on rakenduslik kõrgharidus IT-s (TLÜ Haapsalu Kolledž). Ta on pikaajaline koolitaja ja alates 2010. aastast HKHK IT-valdkonna kutseõpetaja.

Sihtrühm: täiskasvanud, kes on huvitatud süsteemitarkvara teadmistest ja oskustest

Eeltingimus: arvuti kasutamise elementaaroskused

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• tunneb ja rakendab süsteemitarkvara baastasemel

Avatud õppe teemad on toodud täpsemalt õppekavas:

• tunneb süsteemi-ja rakendustarkvara erinevusi ja kasutusvaldkondi lähtudes tarkvara olemusest
  • tunneb baastasemel dokumenteerimiseks sobivat
    rakendustarkvara ja selle jaotamise võimalusi ja nõustab kasutajat tarkvara kasutamiseks baastasemel lähtudes juhendist
  • seadistab tööjaamad juhendi alusel ja testib tarkvara toimimist juhendi alusel
  • automatiseerib korduvaid haldustegevusi juhendi alusel

Maksumus: 1172,00 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

HKHK tööalaseid täienduskoolitusi on võimalik kasutada varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamisel (VÕTA) tasemeõppes.

Avatud õpe on tasemeõppest üks moodul, kus koolitataval on võimalus liituda tasemeõppega kutseõppe keskhariduse baasil või sessioonõppe õppekavade järgi õppijatega, valides endale sobiva mooduli. Moodulõppe eesmärgiks on pakkuda uusi, alternatiivseid õpivõimalusi täiskasvanutele.

Registreerin koolitusele