Suvine vastuvõtt algab juba 1. mail

Alates 1. maist algab suvine vastuvõtt mitmetele põnevatele kutseõppe ning kutsekeskharidusõppe erialadele. Õppima on oodatud nii põhikooli lõpetajad ja täiskasvanud kui kõik need, kellel mingil põhjusel haridustee jäänud pooleli või erialavalik veel tegemata.

Uuena pakume 4. taseme kutseõpet täiskasvanud õppijatele IT-tehniku erialal, samuti on uuenenud loodusgiidi  õppekava ning -korraldus.

Käesoleva aasta oktoobrist alustame kutsevaliku õppega, mis on mõeldud noortele, kes ei õpi ega tööta, et pakkuda neile ettevalmistust suundumaks töö- või kooliellu.

Kool soovib sügisest alustada pagarite väljaõppega, mistõttu taotleb uue õppekavarühma avamist. Hetkel on võimalus esitada pagari 4.taseme õppekavale eelavaldus.

Kui sul on haridustee pooleli või soovid alustada gümnaasiumiõpinguid, siis on hea teada, et võtame õppijaid üldhariduse õppekavadele vastu kogu õppeaasta jooksul!

Dokumente on võimalik esitada alates 1. maist elektroonselt või esmaspäevast reedeni kell 10.00 – 14.00 koolis kohapeal. Erialadega ning vastuvõtutingimustega saad täpsemalt tutvuda kooli kodulehel.

NB! Kuni eriolukorra lõppemiseni võtame avaldusi vastu vaid elektroonselt!

Leia omale meelepärane õppekava või eriala ning asu oma unistusi täide viima!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram