Taimetoidu koolitus kokkadele ja abikokkadele

kokandus
Koolitaja Kerlin Ledis

Registreerin koolitusele

KOOLITUSGRUPP ON KOMPLEKTEERITUD

Koolituse maht: 26 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise koht: HKHK peahoone, Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. Õppeköök 123 (vahetusjalatsid on köögis kohustuslikud).

Õppekavarühm: kokandus

Koolituse läbiviimise aeg: koolitus toimub kolmapäeviti. 04.03- 12.10,  kell 17.00-20.00. Kuid täpne graafik teavitatakse osalejatele e-postiga.

Koolitaja on Kerlin Ledis. Kerlinil on kokk 4 ja 5 tase, samuti on ta läbinud pagar-kondiitri koolituse. Tal on töökogemus majutusasutuse juhtimises ja kohvikupidamises, ta on teinud koostööd erinevate ajakirjadega retseptide koostamises ja pildistamises (vastutanud Toit ja Trend ajakirja argiroogade rubriigi eest). Omab pikaajalist kogemust toidukoolituste läbiviijana ning täna töötab ta Müüriääre kohviku ja pagari toitlustusjuhina.

Sihtrühm: abikokad, kokad või erialase tasemehariduseta toitlustusteeninduses töötavad täiskasvanud, kes soovivad toiduvalmistamise valdkonnas oma teadmisi ning oskusi täiendada ja parandada. Aga ka erialaste oskusteta inimesed, kes soovivad töötada toitlustusettevõttes (sh nt hooajaliselt või ka osalise koormusega) või saada täiendavaid tööalaseid teadmisi.

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

  • Koostab ettevõtte profiilist tuleneva mitmekesise taimetoidumenüü
  • Valib liha ja kala asemel taimse proteiiniallika ja valmistab taimseid eelroogasid, pearoogasid ning lisandeid

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

Auditoorse töö teemad: taimetoitluse põhjused ja eriliigid, taimetoidu menüü koostamine
Praktilise töö lühikirjeldus:

  • Taimne hommikusöögivalik
  • Taimsed eelroad: salatid, supid ja suupisted
  • Taimsed soojad road: praed, supid, hautised
  • Taimsed lisandid

Grupi suurus: 12  inimest

Koolitusel osalemiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Tasuta kursustele saamiseks tuleb täita elektrooniline registreerimisvorm õppeinfosüsteemis, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus. Teiega võetakse ühendust. Kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“.

Registreerin koolitusele

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram