Täiskasvanud Õppija Nädalal tunnustati HKHK tublisid töötajaid ja õppijaid

Läänemaa Aasta koolitaja Epp Klimenko. Foto: Arvo Tarmula.

23. oktoobril toimus Uuemõisa mõisahoone Valges Saalis Läänemaa Täiskasvanud Õppija Nädala (TÕN) 2018 tunnustusüritus. Esimest aastat korraldas ja juhtis tänuüritust Haapsalu Kutsehariduskeskuse koolitusjuht Ingrit Kera, kes on alates sellest aastast ametis TÕN maakondliku koordinaatorina.

Nagu ütles oma kõnes HKHK direktor Ingrid Danilov, olid saalis olijatest pooled Haapsalu Kutsehariduskeskuse endised või praegused õpilased, töötajad või koostööpartnerid, kuna kutsehariduskeskus ongi maakonna suurim täiskasvanute koolitusasutus.

Põhipreemiad:

• Läänemaa Aasta õppija 2018  TIIT NIINEMETS lõpetas 6 aastat tagasi HKHK mööblirestaureerimise eriala, sel kevadel Haapsalu kolledži
  • Läänemaa Aasta koolitaja 2018 EPP KLIMENKO HKHK puidu- ja käsitööõpetaja
  • Läänemaa Aasta õpitegu 2018 LÄÄNEMAA LOODUSFESTIVAL ja korraldajad HKHK loodusturismi korralduse eriala õpilased MARIS MERISTE ja KARIN KÜÜNARPUU
  • Läänemaa Aasta õppijasõbralik tööandja HELLAND BALTIC OÜ ja UVE UUSTALU (endine HKHK puiduvaldkonna õpetaja ja osakonnajuhataja, koostööpartner puiduerialade  õpetamisel)

Eripreemiad:

• Tõeline TÕN ja elutöö preemia 2018 MALL LEPMETS (endine HKHK õpetaja ja koolitusjuht)
  • Väärikas õppija 2018 ASTA KÕLAMETS (endine HKHK õpetaja)
  • Õppijasõbalik organisatsioon 2018 HAAPSALU UKSETEHAS ja AGO SOOMRE (HKHK koostööpartner puiduerialade õpetamisel)
  • Pidev enesearendaja 2018 JANEK HIIEMÄE

Nominentide seas oli teisigi HKHK õpilasi, töötajaid ja vilistlasi:

• Aasta õpitegu 2018 nominendid KAJA HÕIMOJA ja MARJU KULLERKUPP  (tekstiilitöö vilistlased korraldasid näitusi HKHK täiskasvanuhariduse tutvustamiseks Harjumaal)
  • Aasta koolitaja 2018 nominendid õpetajad AIRI AAVIK ja INGE GAGARINA
  • Aasta õppija 2018 nominendid õpetajad JANA KOEL ja MARIO METSHEIN ning mitmed õppijad, vilistlased ja täienduskoolitustel osalejad.

Aitäh kõigile tublidele täiskasvanud õppijatele ja nende koolitajatele!