Tänasest saab kandideerida praktikale Euroopasse

Erasmus_HKHK-sKindlasti oled kuulnud, et paljud HKHK õpilased käivad igal aastal erialasel praktikal Eestist väljaspool. Ka sellel õppeaastal ei ole asjad muutunud. Uude kaheaastasesse Erasmus+ projekti „Head oskused annavad ameti“ on planeeritud rohkem kui saja õpilase Euroopas praktiseerimine.

HKHK-l on pikaajaline välissuhete ajalugu ning aastatega on pea igasse euroopa riiki sõpruskoole tekkinud. Õpilasi, kes HKHK-s õppides on välismaal erialasel praktikal käinud, on kogunenud juba üle 600. Ka sina võid olla üks nende seast, kes sellel aastal võtab vastu väljakutse, teha midagi täiesti teisiti. Kui see mõte tundub ahvatlev, siis tee ta teoks ja kandideeri välispraktikale juba täna.

Kandideerida saab HKHK rahvusvaheliste suhete kodulehel HKHK International. Sealt leiad ka täpse info, kuidas kandideerida, saad esitada praktika avalduse ja lugeda meie eelmiste praktikantide praktikalugusid ja meie õpetajate õpirändemuljeid. Kui soovid olla HKHK välissuhete uudistega kursis, siis hoia meie kodulehel silm peal või registreeru püsilugejaks.

Kandideerida saavad nii põhikoolijärgsed (alates II kursusest) kui ka täiskasvanud õppijad. Kandideerimine kestab kuni 11.oktoobrini.

KANDIDEERIMINE

LISAINFO: heli.heimo@hkhk.edu.ee (Välissuhete koordinaator, tuba 114).