Teeme videot. Filmora programmi algõpe

Koolitaja Airi Aavik

Registreerin koolitusele

Koolituse maht: 12 akadeemilist tundi, millele lisandub 3 tundi iseseisvat tööd.

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Haapsalu. HKHK nutiklass, mis on valminud projektiga HAKOLA, peahoone 0 korrusel. Klassis on olemas kõik õppeks vajalikud vahendid. Õppele tulija peab ise kaasa võtma nutivahendi, millega saab videoklippe monteerida.

Õppekavarühm: arvutikasutus

Koolituse läbiviimise aeg: 3., 10. ja 17.detsember 2020, neljapäeviti, kell 17:00 (4 akad tundi korraga)

Koolitaja on Airi Aavik. Tehnikateaduste magister (TLÜ, 2019). Alushariduse pedagoog (Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2000). Lisaks on Airi lõpetanud Haapsalu Kolledži „nutiõpetaja“ eriala. Alates aastast 2016 töötab ta  HKHK-s haridustehnoloogina. Airi on Haapsalu Kolledži haridustehnoloogia lektor ja HITSA koolitaja, kus ta koolitab erinevate haridusasutuste õpetajaid kasutama tänapäevast digimaailma kasulikul ning vajalikul moel. Tal on täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutsetunnistus.

Sihtrühm: huvilised, kes soovivad ise väikeseid filmiklippe filmida ja monteerida, saada algteadmisi stsenaariumist, filmimisest ja õppida Filmora programmi abil videot monteerima nii arvutis kui nutiseadmes. Õppe alustamise tingimused – arvutialased algteadmised, nutivahend, millega on võimalik videoklippe filmida.

Eesmärk ja õpiväljundid:

Koolituse lõpuks õppija

• koostab lihtsamat stsenaariumi;
  • teab, kust leida vabavaralisi pilte, heli- ja videoklippe;
  • teab elementaarseid nutivahendiga filmimise põhivõtteid;
  • kasutab Filmora programmi klippide monteerimisel tervikuks.

Kursuse teemad on täpsemalt õppekavas

• stsenaarium, selle võimalik ülesehitus. Mõisted: stseen, plaanid, vaated;
  • nutivahendiga filmimise põhivõtted ja meetodid. Lisavarustus;
  • vabavaralised heli-, video- ja pildipangad;
  • filmora äpi tutvustus ja praktiline töö;
  • filmora programmi tutvustus. Töö programmiga, praktilised ülesande.

Grupi suurus: 12  inimest

Maksumus: 54 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016. Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga ja õppekavaga.

Registreerin koolitusele