Tere tulemast HKHK uuele kodulehele!

Hea Haapsalu Kutsehariduskeskuse sõber! Alates 1. maist avaneb Sinu eest meie kooli uus koduleht – kevadine, rõõmsavärviline ja nooruslik. Me ise arvame, et meie uus koduleht peegeldabki kõike seda, kes me vahva ja ühtse kooliperena oleme.

Me oleme positiivsed, sõbralikud ja üksteise suhtes hoolivad, aga ka uudishimulikud, avatud ja uuendusmeelsed. Ja meie tegevust saadab rõõm. Rõõm kõigest sellest, kes me oleme ja mida me ette võtame.

Kuid lisaks püüame me uue kodulehe kaudu olla palju enam informatiivsed ning jagada vajalikku teavet meie praegustele ja tulevastele õpilastele, nende vanematele, aga ka õpetajatele ja töötajatele, teistele koolidele, praktikaettevõtetele ja koostööpartneritele. Ja kindlasti ei ole meie koduleht veel lõplikult valmis, sest mõtteid ja ideid, mil viisil meie kooli veel paremini tutvustada, meie heal tasemel õppetööd ja koolielu nähtavaks teha, on hulganisti ootel.

Head avastamist!
Ingrid Danilov