Tervislik nädal HKHK-s ja Euroopas

23.-30. septembril toimub Euroopa spordinädal. Kolmandat korda korraldavad Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile Eestis spordinädalat. Nädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Tervislikele eluviisidele pöörab ka HKHK samal nädalal tavapärasest enam tähelepanu!

Alustuseks! Ära unusta alustada iga hommikut pudruga! Maitsvat hommikuputru pakutakse koolisööklas kell 8:00 – 8:30!

Kolmapäeval, 27. septembril, kogunevad kõik põhikoolijärgsete õpperühmade õpilased kooli aulasse kell 12:30. Seal jagame igale õpperühmale juhised ja vajalikud materjalid ning algab fotojaht.

Terve nädala vältel on avatud nutimäng “Tervislik HKHK”.  Mängimiseks on küll vaja äppi Actionbound, kuid selle hankimine on väga lihtne ning juhised on uuel nädalal üleval üle terve koolimaja.

Lisaks ootame terve nädala jooksul kõiki HKHK inimesi osalema kampaanias “Tervislik kool!” . Ootame pilte ja videosid, mis iseloomustavad Sinu arvates tervislikest eluviisidest lugupidavat kooli. Pilte ja videosid ootan aadressile marit.sillat@hkhk.edu.ee. Kui aga laed need üles mõnda toredasse sotsiaalmeedia keskkonda, ära unusta märkida #hkhk.

Kutsume kõiki üles sellel nädalal veel enam pöörama tähelepanu liikumisele, tervislikule toitumisele ja tervemale elustiilile!

Põnevaid üleskutseid teeme nädala jooksul veel, hoia silmad kõrvad lahti ja mugavad jalanõud lähedal! 🙂

Ja nagu meil ikka kombeks, jagame loomulikult aktiivsetele ja tublidele osalejatele auhindu!

Päikselist nädalat!