Toitlustaja täienduskoolitus – aedviljad koolitoidus

Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi

Õppekavarühm: kokandus

Koolituse läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa. Õppeköök 123

Koolituse läbiviimise aeg: 11.05 -01.06.17, kell 17:00 -21:00 (5 õppetundi)

Koolitajad:

• Tiina Sootalu – kutseõpetaja; Tallinna Ülikool, kutsepedagoogika.
    Kutseõpetaja HKHK-s alates 2005 aastast. EHRL kutsekvalifikatsiooni eksamikomisjoni liige alates 2009a, kokk tase IV kutsekvalifikatsioon.
  • Kersti Raak – kutseõpetaja; Tallinna Juhkentali Kaubanduskool, kokk välisturistide toitlustamise oskusega. Kutseõpetaja HKHK-s alates 2007 aastast. EHRL kutsekvalifikatsiooni eksamikomisjoni liige alates 2010, kokk tase IV kutsekvalifikatsioon.
  • Kerlin Ledis– koolitaja. Kokk tase 5 kutsetunnistus.
  • Ülle Tuur – praktikajuhendaja-kutseõpetaja. Lõpetanud koka eriala (ETKVL kooperatiivkool, 1984)

Sihtrühm: lasteasutuse kokad ja toitlustajad, kes vajavad täiendusõpet aedviljade kasutamise suurendamiseks igapäeva menüüs.
koolitus on mõeldud ka aegunud oskustega toitlustustöötajale (nt vanuses 50+) täienduskoolitusena.

Eesmärk ja õpiväljundid:
Koolituse lõpuks õppija

• valib roogade valmistamiseks erinevaid puu- ja köögivilju.
  • valmistab ja serveerib toite kasutades erinevaid puu- ja köögivilju lähtuvalt etteantud tehnoloogiast.

Kursuse teemad (täpsemalt õppekavas):

• Suppide ja küpsetiste valmistamine ja serveerimine
  • Vormiroogade, salatite, magusate suppide, kissellide, vahtude ja putrude valmistamine ja serveerimine
  • Hautiste, salatite ja küpsetatud magustoitude valmistamine ja serveerimine
  • Hakkliharoogade, sobivate lisandite, tarretiste ja magusate kastmete valmistamine ja serveerimine

Grupi suurus: 12 inimest

Info ja registreerimine koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee, 666 1745, 521 8963.

Osaleja avaldus

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe. Registreerumisel palume tutvuda ka HKHK täiskasvanute koolituskursuste korraldamise eeskirjaga. Kursuse on tellinud Haridus- ja Teadusministeerium, kursuse toimumist finantseeritakse Euroopa Sotsiaalfondi programmist „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“. Tasuta kursustele saamiseks tuleb täita avaldus, kus saab kirjeldada koolitusvajadust ja motivatsiooni. Programmi sihtgrupiks on erialase hariduseta ja keskhariduseta täiskasvanud ning tööealine elanikkond (vanuses 50+). Kui Te olete registreerunud, siis palun arvestage, et kuna soovijaid on tavaliselt rohkem kui õppegrupis kohti, siis registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ning põhjendus (motivatsioonikiri Teie avaldusel). Avaldust ei pea veel allkirjastama. Täidetud avaldust ootame tagasi aadressil koolitused@hkhk.edu.ee. Teiega võetakse ühendust.

Registreerin koolitusele