Trikotaažpaelast korvi heegeldamise töötuba

Maht: 4 akadeemilist tundi

Läbiviimise aeg: ei toimu

Juhendaja on Epp Klimenko

Epp sai 2018 aastal Aasta Koolitaja tiitli, tema tööalased toimetamised on olnud mitmekesised: kursused Taebla raamatukogus, erinevates asutustes (nt Iloni Imedemaal jm). Epp on Haapsalu kutsehariduskeskuse käsitöö ja puiduvaldkonna õpetaja.

Eesmärk: töötoa lõpuks on osalejatel valmis  heegeldatud anum, korv või hoiukarp.

Teemad:

• T-särgist trikotaažpaela lõikamine
  • Ringne heegeldus (erinevad nipid anumate heegeldamisel, viimistlemise võimalused)
  • Osalejatel palume kaasa võtta 2 trikotaažist T-särki või trikotaažpael (ca 1 kg). Heegelnõel nr 6-10.

Grupi suurus: 8 – 10 inimest

Maksumus: 21 eurot

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, koolitused@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745, 5081016

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korraga.

Registreerin