Turismialane inglise keel klienditeenindajatele

Koolituse maht on 60 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Uuemõisa, HKHK keeleõppeklassis, kus on olemas kõik õppetööks vajalikud vahendid.

Läbiviimise uus aeg: KOOLITUST 2021 AASTAL EI TOIMU

Koolitaja on Liis Rüü. Haapsalu Kutsehariduskeskuse vanemõpetaja. Kasvatusteaduste magister, lisaeriala inglise keele õpetaja.

Sihtrühm: koolitus on mõeldud turismi- ja teenindusvaldkonnas töötavatele/tööle asuvale isikutele, kes soovivad oma inglise keele oskust parandada ja täiustada, et suuta pakkuda inglise keelsele kliendile parimat teenindust.

Õppe alustamise nõuded: inglise keele oskus A2/B1 tasemel

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Turismivaldkonna klienditeeninduses ja bürootöös enamlevinud sõnavara.
  • Grammatika põhireeglid
  • E-kirjade kirjutamine. Etiketi- ning viisakuse nõuded
  • Suhtlussituatsioonid ettevõttes. Telefonivestlus. Töövestlus
  • Turismialane sõnavara ja situatsioonid (reisimine, hotellis, tervis). Olukordadest arusaamine, vajalike väljendite tundmaõppimine rollimängudena. Bürootöös enamlevinud sõnavara.
  • Viisakusväljendite kordamine
  • Külastaja küsimustele vastamine, teenindamine, toodete ja teenuste soovitamine
  • Tellimuste vastu võtmine, kirjade registreerimine, arvete koostamine.
  • Töökultuur ja tööpäev
  • Kultuurilisest taustast tulenevad eripärad

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda kursuste korraldamise korragaKui Te olete registreerunud tasuta tööalasele koolitusele, siis arvestage, et soovijaid võib olla rohkem kui õppegrupis kohti. Registreerumisega ei ole Te automaatselt õppegruppi arvatud. Õppekohtadele põhiliseks valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine, tööalane vajadus ja põhjendus ning registreerimisjärjekord. Kursusele saame võtta kõrgharidusega soovijaid ainult vabade kohtade olemasolul. Teiega võetakse ühendust e-posti teel.

Koolituse maht on 60 akadeemilist tundi, lisandub iseseisev töö.

Läbiviimise uus aeg: KOOLITUST 2021 AASTAL EI TOIMU

Õppe alustamise nõuded: inglise keele oskus A2/B1 tasemel

Teemad on täpsemalt õppekavas

• Turismivaldkonna klienditeeninduses ja bürootöös enamlevinud sõnavara.
  • Grammatika põhireeglid
  • E-kirjade kirjutamine. Etiketi- ning viisakuse nõuded
  • Suhtlussituatsioonid ettevõttes. Telefonivestlus. Töövestlus
  • Viisakusväljendite kordamine
  • Tellimuste vastu võtmine, kirjade registreerimine, arvete koostamine.
  • Töökultuur ja tööpäev
  • Kultuurilisest taustast tulenevad eripärad