Üldhariduse osakonna abiturientidele kõlas lõpukell

Üldhariduse osakonna 12. klassi õpilastel oli täna eriline päev – kõlas nende viimane koolikell! Sedapuhku oli see veelgi erilisem, sest traditsioonilise ürituse asemel toimus kohtumine riigis kehtestatud eriolukorra tõttu veebisilla vahendusel Google Meet keskkonnas.

Avasõnad lausus üldhariduse osakonna juhataja Knud Jessen, kes kiitis neid tublisid õppureid, kes lõpusirgele on jõudnud ning soovis edaspidiseks palju edu ja pealehakkamist. Ta oli lõpukellaks ette valmistanud ka põneva viktoriini, milles kõik üritusel viibijad osaleda said.

Samuti andis oma head sõnad teele kaasa direktor Ingrid Danilov, kes lisas omalt poolt, et tegemist on I lennuga, kes selles koolis keskharidust tõendava lõputunnistuse saavad ning soovitas pärast koolivaheaega ja väikest puhkust hakata riigieksamitele keskenduma, sest neid tuleb abiturientidel siiski sooritada.

Sõna said ka rühmajuhendaja ja tugiisik Maarit Vikman, kes soovis õpilastele sihikindlust, 12.klassi esindaja Jaanika, kes edastas kõikidele õpetajatele tänusõnad õpetuste eest ning 10.klassi esindaja Rauno, kelle sõnavõtust jäi kõlama lause: “Kõik, mis te teete, teete selleks, et elus oleks asjad paremad!

Soovime edukat lõpuspurti kõikidele abiturientidele!