Vastuvõtt

Avalduste elektroonne esitamine alates 1. maist 2017.

Dokumentide esitamine koolis: 1. maist – 17. augustini E-R kell 10:00 – 14:00. 19. juunil on võimalik koolis kohapeal dokumente esitada kell 10:00 – 13:00.

Vastuvõtukomisjonid:

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:
  • avaldus elektroonselt (palun mitte täita trükitähtedega);
    • täidetakse koolis kohapeal
    • või elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhi- või keskharidust tõendav dokument – originaal või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
    • koolikohustuse ea ületanud põhihariduseta isikutel viimane haridust tõendav dokument;
  • tervisetõend perearstilt erialase sobivuse kohta või selle koopia alaealistel õpilaskandidaatidel;
  • digitaalse dokumendifoto tegemine toimub koolis kohapeal
    • kas koos dokumentide esitamisega
    • või vastuvõtukomisjoni päeval;
  • soovitavalt esitavad põhiharidusega õpilaskandidaadid iseloomustuse, erivajadusega õpilaskandidaadid rehabilitatsiooniplaani
  • peale avalduse esitamist peab vanem või eestkostja allkirjaga kinnitama alaealise õpilaskandidaadi sisseastumisavalduse kas avalduse lisas oleval vormil või esitama vabas vormis kinnituse.

Täpsem info: õppeinfo spetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

HEV kutseõppe info: õppe- ja karjäärinõustaja Liina Krips
e-post: liina.krips@hkhk.edu.ee, telefon 53229152

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha siseveebis.

• Valige avanevast nimekirjast enda eriala.
  • Teie avalduse numbri järgi leiate vastuvõtutulemused, kas olete kooli vastu võetud.
  • Positiivse otsuse järel on nupp “kinnitan“.
  • Märkige vastavasse ringi “asun õppima” või “ei asu õppima” punkt ning kasutajatunnus ja parool. Seejärel kinnita taaskord!

Õpilaste vastuvõtu kord

1. maist 2017 alates hakka Eesti Töötukassa pakkuma toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel. Kui tingimused sobivad sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta eelnevalt kooli õppimaasumist kindlasti  ühendust Töötukassaga!