Vastuvõtt 2020

Dokumentide vastuvõtt algab 1. maist kuni 14. augustini (või kuni õppekohtade täitumiseni). Dokumentide vastuvõtt koolis toimub esmaspäevast reedeni kell 10.00 – 14.00.

Alates 15. juunist toimub dokumentide vastuvõtt ka koolis kohapeal!

NB! Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha Siseveebis.

Vastuvõtukomisjonid toimuvad 14. augustil (noored) ning 24. augustil (täiskasvanud).

PAKUTAVAD ERIALAD:

KUTSEKESKHARIDUS PÕHIKOOLI BAASIL 4.taseme õppekavad:

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TSÜKLIÕPPES:

Pane tähele!

* Koolis on alates 2020/2021. õppeaastast võimalik asuda õppima raamatupidamise erialal üksnes tasu eest järgmiste tingimuste kohaselt:
1) Õppemaks õppetsüklis on 75 eurot, aasta jooksul toimub kaheksa õppetsüklit. Õppe eest saab tasuda kooli poolt väljastatud arve alusel.

2) Õpingute lõpus sooritatav kutseeksam on õppijale tasuline.

** Kool soovib alustada pagarite väljaõpet  ja selleks taotleb uue õppekavarühma avamist. Hetkel on võimalik esitada eelavaldus õppima asumiseks. Anname koheselt teada, kui koolile on pagarite õpetamise õigus omistatud ning eelavaldus muudetud täieõiguslikuks avalduseks.

KUTSEÕPPE ERIALAD TÄISKASVANUD ÕPPIJALE TÖÖKOHAPÕHISES ÕPPES:

KUTSEÕPE BAASHARIDUSE NÕUDETA VÕI LIHTSUSTATUD ÕPPEKAVAD 3.tase:

Võtame vastu avaldusi ÜLDHARIDUSÕPPE õppekavadele. Vastuvõtutingimustega saad tutvuda kooli kodulehel.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:
  • avaldus elektroonselt (palun mitte täita trükitähtedega);
    • täidetakse koolis kohapeal
    • või elektroonselt internetis (ID-kaardiga)
  • isikut tõendav dokument
    • pass või ID-kaart
  • haridust tõendav dokument
    • põhi- või keskharidust tõendav dokument – originaal või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
    • põhikooli lõpetajatel valge koolitunnistus;
    • koolikohustuse ea ületanud põhihariduseta isikutel viimane haridust tõendav dokument;
  • soovitatavalt tervisekaart eelmisest koolist alaealistel õpilaskandidaatidel
  • digitaalse dokumendifoto tegemine toimub koolis kohapeal
    • kas koos dokumentide esitamisega
    • või vastuvõtukomisjoni päeval;
  • soovitavalt esitavad põhiharidusega õpilaskandidaadid iseloomustuse, erivajadusega õpilaskandidaadid rehabilitatsiooniplaani, üleminekuplaani.
  • peale avalduse esitamist peab vanem või eestkostja allkirjaga kinnitama alaealise õpilaskandidaadi sisseastumisavalduse kas avalduse lisas oleval vormil või esitama vabas vormis kinnituse.

NB! 2020. aasta lõpetajatelt ei nõuta riigieksami tulemusi!

Õpilaste vastuvõtu kord

Isikuandmete töötlemine Haapsalu Kutsehariduskeskuses

Täpsem info: õppeinfo spetsialist Maarika Kuik
e-post: vastuvott@hkhk.edu.ee, telefon: 6661751

HEV kutseõppe info: Nõustamiskeskuse NÕUKE juht-õppenõustaja Liina Krips
e-post: liina.krips@hkhk.edu.ee, telefon 53229152

Vastuvõtuotsuseid on võimalik näha Siseveebis.

Varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamine

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on võimalik taotleda varasemate õpingute ning töökogemuse arvestamist (VÕTA). VÕTA arvestamisel saab üle kanda varasemas tasemehariduses õpitut, muu organiseeritud õppetegevuse (kursused jne) ja töökogemuse kaudu ning igapäevase tegevuse käigus ja vabal ajal õppimise tulemusi. Varasemad õpi- või töökogemused peavad vastama õppekavas olevatele teemadele või õpiväljunditele.

Töötukassa toetus infotehnoloogia, puiduvaldkonna, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel.

Eesti Töötukassa pakub toetust kutsekoolis õppivatele tööealistele töötavatele ja töötutele inimestele määratud tingimustel infotehnoloogia, toitlustuskorralduse, hooldustöö ja CNC-pingi töötlemise erialadel. Kui tingimused sobivad sinu valitud erialaga või kuulud mõnesse toetuse saajate kategooriasse, siis võta eelnevalt kooli õppimaasumist kindlasti  ühendust Töötukassaga! Toetust on võimalik saada ainult juhul, kui Töötukassasse on avaldus toetuse saamiseks esitatud enne kooli õpilaste nimekirja arvamist.