Villa Concerto kutsub kuulama muusikaklassikat

Villa Concerto
Viola Uotila

Laupäeval, 25. novembril kell 14.30 ja 19.00 toimuvad Haapsalu Kutsehariduskeskuse aulas Villa Concerto kontserdid, kus esinevad mitmed soome muusikud.

Kontsertide sari tutvustab muusikat väga mitmekülgselt klassikast folgini ning džässist popmuusikani. Esitatakse soome muusikat traditsiooniliste, klassikaliste ning eksootiliste pillidega. Üks kontsertidel esinevatest pillidest on soome rahvuspill kantele, millel esitatakse nii modernse kui traditsioonilise muusika töötlusi erinevates variatsioonides.

Haapsalu Kutsehariduskeskuse uksed ja piletite müük avatakse vastavalt kontserdile kell 13.50 ja 18.20. Üks kontsert koos 20-30 minutise vaheajaga kestab 2 tundi 15 minutit. Avatud on kohvik.

Kontserdi repertuaar sisaldab klassikat, džässi, folki ning argentiina tangot. Pillide valik on samuti mitmekesine: tšello, viiul, akordion, kitarr, klaver, kantele jne.

Piletite hind on 13 eurot. Pilet sisaldab rõõmu, vestlusi, muusikat ja üllatusi!

Piletite tellimiseks saada info (mitu piletit, nimi, kontserdi aeg 14.30 või 19.00) e-postile sales.villaconcerto@gmail.com, telefon 510 1388. Sissepääs ainult oma nime ja pileti numbriga, mis saadetakse sinu e-postkasti.

Näeme kontserdil!

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram