Teenused

Toitlustus

Haapsalu Kutsehariduskeskuses on septembrist juunini avatud toitlustuskompleks. Esimesel korrusel asuvas söögisaalis pakume tööpäevadel päevasuppi, salatit, praadi ja magustoitu. Toidud on sõbralike hindadega ja koduselt maitsvad.

Lõunabuffet E-R 11.45 – 13.15

NB! Kuna toitu valmistavad õpilased, võib menüüs ette tulla väikseid muudatusi.

Suures saalis (kuni 250 istekohta) ja söögisaalis (kuni 70 istekohta) on võimalik korraldada erinevaid üritusi koos toitlustamisega. Aitame läbi viia ja tähistada teile olulisi sündmusi – sünnipäevi, pulmi, ärikohtumisi, vastuvõtte, firmapidusid ja peiesid. Kooli avarates ja valgusküllastes ruumides on mugav läbi viia konverentse, seminare ja koolitusi.

Saate valida endale sobiva teenuse, näiteks toitlustamise rootsi lauas, püstijala vastuvõtu, lauas teenindamise, seminari kohvipausi või toitude kojutellimise.

Meie toiduvalik on jaotatud erinevatesse menüüdesse ja on saadaval ettetellimisel:

Aitame Teil leida parima lahenduse ürituse kordaminekul!

Info ja tellimine: teenindusjuht Kersti Õim
e-post: kersti.oim@hkhk.edu.ee, telefon: +372 5381 3783

HKHK TOIT Facebook’is

Lõunabuffet E-R 11.45 – 13.15

NB! Kuna toitu valmistavad õpilased, võib menüüs ette tulla väikseid muudatusi.

Aitame Teil leida parima lahenduse ürituse kordaminekul!

Info ja tellimine: teenindusjuht Kersti Õim
e-post: kersti.oim@hkhk.edu.ee, telefon: +372 5381 3783