Taaskord avab HKHK oma uksed kõikidele koolinoortele! 12. veebruar HKHK

Kutsume koolinoori osalema Haapsalu Kutsehariduskeskuse lahtiste uste päevale, mis toimub 20. veebruaril kell 10-13. See päev on mõeldud just kõikidele põhikoolinoortele, et nad saaksid avastada põnevaid erialasid, mida meie koolis õppida saab!

Mida see päev endast kujutab?

• Põnevad töötoad!

Noored saavad osaleda erinevates töötubades, kus ootavad praktilised tegevused ja huvitavad kogemused.

• Kooli tutvustavad ringkäigud!

Ringkäigud meie koolihoonetes, et näidata, kuidas meie õppetöö igapäevaselt toimub!

• Kõrgkoolid on meil samuti külas!

Noored saavad tutvuda erinevate kõrgkoolidega, et saada ideid tulevikuperspektiividest.

• HKHK kutsemeistrivõistlused!

Noored saavad pealt vaadata meie kooli kutsemeistrivõistluseid, kogeda tipptaset, erialaseid oskusi ja võistluspinget.

Lisainfo ürituse kohta ja registreerimine siit.

Ootame kõiki huvilisi 20. veebruaril Haapsalu Kutsehariduskeskuse avatud uste päevale!

Kohtumiseni HKHK-s!

Mida see päev endast kujutab?

• Põnevad töötoad!

• Kooli tutvustavad ringkäigud!

• Kõrgkoolid on meil samuti külas!

• HKHK kutsemeistrivõistlused!

Lisainfo ürituse kohta ja registreerimine siit.

Kohtumiseni HKHK-s!