Head oskused annavad ameti

Erasmus+ K1 Head oskused annavad ameti /Good Skills – Good Jobs.

Erasmus+ programmi poolt rahastatud projekti “Head oskused annavad ameti” raames saab välisriikides praktiseerida 103 HKHK õpilast pea kõikidelt erialadelt. Praktikakohad asuvad Itaalias, Portugalis, Soomes, Poolas, Prantsusmaal, Inglismaal, Iirimaal, Hispaanias, Austrias, Maltal ja Taanis. Kõik praktikad kestavad keskmiselt 30 päeva. Erialasele praktikale saavad kandideerida nii põhikoolijärgsed kui ka täiskasvanud õppijad.

Sama projekti raames saavad õpirännetes käia ka 42 HKHK töötajat, kellest 8 stažeerivad kaks nädalat välisriikide koolides  ja nende partnerettevõtetes  Iirimaal, Prantsusmaal, Itaalias, Norras ja Soomes ning 34 külastavad 5-7 päevaste õpirännete raames partnerkoole Iirimaal, Inglismaal, Soomes, Hollandis, Hispaanias, Maltal ja Ungaris. Projektis on 20 partnerkooli- ettevõtet 20-st erinevast euroopa riigist.

Projekti periood: 01.06.2019 – 30.05.2021

Projekti tegevusi kajastatakse projekti kodulehel, kus on võimalik tutvuda ka projekti partnerkoolide ja – ettevõtetega, vaadata kaardilt praktikakohti, meenutada eelmiste aastate praktikasõite, olla pidevalt kursis HKHK-s toimuvate välispraktikauudistega ning lugeda õpirändurite praktikalugusid ja blogisid.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram