Tugiisik lastele ja peredele

Koolitus aitab tugiisikutel selgemalt aru saada, mida temalt eri tüüpi olukordades oodatakse ja kuidas teenust efektiivselt osutada. Õppekava on seotud tugiisiku kutsestandardiga.

Registreeru koolitusele siin. Esialgu lisatakse sind ootenimekirja ning sinu registreerimine kinnitakase koolitusjuhi poolt e-maili teel.

Hind: 0€

Läbiviimise aeg: 2024. a. sügis Enamasti paarispäevadel, kus 1. päev algab lõuna paiku ja kestab õhtuni ning 2. päev algab hommikul ning kestab pealelõunani. Ca 9 õppepäeva.

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeklassis.

Koolitajad on valdkondlikud spetsialistid: Leili Mutso, Kristin Binsol, Mare Tereping, Monika Salumaa, Lisett Randlepp.

Sihtrühm:

• Töötavad tugiisikud, kes soovivad täiendada oma oskuseid töötamaks tervisest tuleneva erivajadusega lapsega või toimetulekuraskustes perega.
  • Inimesed, kes soovivad tugiisikuna tööle asuda ning vajavad selle valdkonna spetsiifilisi teadmisi ja oskuseid.

Teemad:

• Kutse-eetika ja võrgustikutöö sotsiaalhoolekandes

• Suhtlemine ja nõustamispõhimõtted tugiisiku töös

• Lapse areng ja selle toetamine

• Probleemse käitumise ennetamine ja juhendamine erivajadustega laste puhul

• Väärkohtlemise olemus, ilmingud ja ennetamine

• Tugiisiku eneseabi

Detailsem info õppekavas

Koolitusele ei saa me vastu võtta neid, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikooli tasemeõppes.

Koolituskursuse tellijaks on Haridus- ja Teadusministeerium ning seda rahastatakse läbi EL Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Hind: 0€

Läbiviimise koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK õppeklassis.

Sihtrühm:

Teemad: