Meediaruum

Podcaste on nüüd võimalik salvestada meie uues meediaruumis!

Tule ja salvesta oma podcast meie uhiuues meediaruumis Haapsalus, Uuemõisas! Stuudios on kohti kuni neljale osalejale. Meil on olemas tehnilised lahendused ja esimesel kohtumisel tehniline tugi, et Sinu äge podcast ideest salvestuseni jõuaks!

Hind: 1 tund 40 €

Hind sisaldab tehniliste vahendite ja programmide kasutamist. Esimesel salvestamisel ka tehnlist tuge.

Läänemaa koolidele hinnakirjas soodustused ja on oodatud meediatundide raames meediaruumi katsetama!

Võta julgelt ühendust ja leiame üheskoos parimad lahendused!

Hind: 1 tund 40 €

Võta julgelt ühendust ja leiame üheskoos parimad lahendused!

Marek Seil